خوش آمدید

جستجو

تبلیغات

پيام رئيس بيست و هفتمين كنگره ساليانه انجمن فيزيوتراپي ايران

  پيام رئيس انجمن و رئيس بيست و هفتمين كنگره ساليانه انجمن فيزيوتراپي ايران :

  به نام خالق هستی بخش
  در طی دو دهه گذشته، فعالیتهای علمی و حرفه ای گسترده و ارزشمندی توسط همکاران فیزیوتراپیست در انجمن فیزیوتراپی صورت گرفته است و اکنون در آستانه برگزاری بیست و هفتمین کنگره فیزیوتراپی ایران قرار داریم که امید است شاهد کنگره علمی متفاوت، با ابعاد بین المللی و در خور آوازه و نام فیزیوتراپی و همکاران توانمند فیزیوتراپیست باشیم.

  من اگر ما نشوم خویشتنم تو اگر ما نشوی تنهایی

  در این برهه حساس، انجمن فیزیوتراپی ایران و تمامی دلسوزان این رشته در سطوح مختلف علمی به دنبال ارتقاء جایگاه فیزیوتراپی در هرم سلامت کشور و قرار گیری آن در صف مقدم خدمات پایه بهداشتی - درمانی بوده و بر ما لازم است که برای صیانت و حفاظت از جایگاه رشته و ارتقاء مطلوب آن، با بازنگری سیاست های گذشته و به کار گیری رویکردهای جدید از کیان رشته دفاع کرده و در جهت نیل به جایگاه جهانی، برابر با استاندارهای لازم کوشا باشیم. در این مسیر پر خطر، سخت و طاقت فرسا دست یاری و مدد بسوی تک تک اعضای جامعه بزرگ فیزیوتراپی اعم از نخبگان، اعضاء هیات علمی دانشگاهها، همکاران فیزیوتراپیست از مقاطع مختلف تحصیلی و دانشجویان همیشه سرافراز فیزیوتراپی دراز می کنیم.
  ما به اصالت و حقانیت راهمان ایمان داشته و با استعانت از الطاف الهی و با کمک تمامی آحاد فرهیخته جامعه بزرگ فیزیوتراپی در این مسیر پر افتخار نقش آفرینی خواهیم کرد.
  امیدوارم که کنگره بیست و هفتم نقطه عطفی تاریخی در روند رو به رشد فعالیت های علمی و حرفه ای فیزیوتراپی در ایران اسلامی خصوصا اجرای فراگیر مقطع دکترای حرفه ای فیزیوتراپی باشد، انشاءالله.

  هرگز نمیرد آنکه دلش زنده شد به عشق
  ثبت است برجریـده عـالم دوام مــا

  دکتر محمد علی محسنی بندپی
  رئیس کنگره و رئیس انجمن فیزیوتراپی ایران

  منبع:روابط عمومی انجمن فیزیوتراپی ایران

  لیست وبلاگ های رسمی من

  ویدیوها در آپارات


  این مطلب تا کنون 8 بار بازدید شده است.
  منبع
  برچسب ها : فیزیوتراپی ,انجمن ,علمی ,اختلالات ,کنگره ,جایگاه ,انجمن فیزیوتراپی ,فیزیوتراپی ایران ,بزرگ فیزیوتراپی ,جامعه بزرگ ,همکاران فیزیوتراپیست ,انجمن فیزیوتراپی ایران ,
  پيام رئيس بيست و هفتمين كنگره ساليانه انجمن فيزيوتراپي ايران

تبلیغات


  محل نمایش تبلیغات شما

پربازدیدترین مطالب

آمار

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده